Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Emailing

 

 

Nenabízím sice závratné částky, ale časem jisté peníze. Žádné vstupní ani manipulační poplatky,nic takového.Jedná se o českou, seriózní firmu, vše naprosto bez problémů.

 

ZISK Z PŘÍJMU INZERTNÍCH E-MAILŮ

Tento výdělek je založen na tom, že pro některé firmy je efektivnější a samozřejmě také levnější směřovat reklamu přímo k potenciálnímu zákazníkovi. Je to obdoba reklamních materiálů, které nacházíte ve své poštovní schránce nebo v tisku apod. (ty Vás zřejmě málokdy potěší), ale s tím rozdílem, že Vy na tyto reklamy čekáte a dostanete za ně zaplaceno.

Proto v systému při registraci zadáváte své zájmy (z této oblasti Vám následně budou chodit e-maily-doporučuji zadat co nejvíce). Stačí se jen !!!ZDARMA!!! zaregistrovat a začnou Vám chodit reklamní e-maily. Po kliknutí na přijatý e-mail se Vám přičtou peníze na Váš účet u Emailingu. Stav účtu si můžete sami kontrolovat.

Samozřejmě, že u tohoto druhu výdělku nemůžete očekávat závratné částky, ale jedná se o slušné přilepšení do rodinného rozpočtu. Navíc zde nejsou žádné vstupní poplatky. Myslím, že to není špatná nabídka a určitě stojí za to, abyste se zad ní zamyslel/a. E-maily nemusíte ani číst, stačí je jen jednou za týden promazat. Ale občas se zde najdou i zajímavé nabídky nebo soutěže. Za registraci dostanete zdarma logo na mobil.

 

Musím Vás ujistit, že toto je legální přivýdělek Registrace je naprosto nezávazná a bezplatná, nemusíte mít tedy obavy z toho, že by někdo zneužil informace, které o sobě uvedete. Registraci můžete kdykoliv zrušit.

 

Emailing

 

  • Vše co bude muset dělat je číst e-maily informačního rázu, za které Vám budou na účet u Emailingu připisovány peníze.

  • Za každý obdržený e-mail dostanete až 1,- Kč.
  • Jakmile dosáhnete částky 100,- Kč můžete si nechat zaslat šek nebo si nechat peníze převést na účet.
  • Pozor !!!Po Vaší registraci Vám přijde e-mail pro dokončení registrace (klikněte na link pro dokončení registrace). Tuto zprávu si archivujte.
  • Neslibuji Vám vysoké částky, jen pravidelný měsíční přivýdělek.

 

  • Pokud máte zájem, můžete se ZDARMA zaregistrovat na tomto odkazu, kde najdete i podrobnější informace: http://www.emailing.cz/registrace

 

  • Odkaz je nutno překopírovat do adresy nebo ho přepsat

 

 

Důležité: Abyste dostali za e-mail zaplaceno, musíte jej po přijetí ve spodní části potvrdit, kliknutím na odkaz / link…to poznáte. Až se budete registrovat, nezapomeňte, prosím, uvést můj e-mail Marta-Frankova@seznam.cz , aby Vám přišel registrační e-mail.

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist
aktualizováno: 20.05.2012 08:50:47