Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Otázky a Odpovědi

 

Kde se zboží objednává? Jak dlouhá je doba dodání?

Zboží se objednává v regionálních skladech a to každou neděli a každé pondělí do 16:00 hod. Objednávat je možno faxem, telefonicky i e-mailem. Zboží, které objednáte v pondělí, máte již následující pondělí,nejpozději v úterý doma. Zboží chodí poštou jako cenné psaní, na dobírku, vždy na adresu distributora. Ten vypíše záruční list a předá zboží zákazníkovi. Zboží chodí ze skladu odečtené již po 20% slevě (na každý objednaný kus), vyberete cenu katalogovou, naúčtujete poštovné (záleží na každém, jaké si zvolí možnosti platby) a máte okamžitý zisk.

 

Jak se řeší reklamace?

Oprávněná reklamace je vždy vyřízena kladně. Zákazník musí být vždy spokojen a to je jednou z priorit společnosti SBS TRADE.

 

Je možno zboží vyměnit?

Pokud se Vám stane, že si zákazník objedná špatnou velikost nebo délku... Je

možno po domluvě se skladem, zboží vyměnit. Samozřejmě, že zboží nesmí být nošeno.

 

 

Dostane zákazník záruční list?

Samozřejmě. Každé, i to sebemenší zlatíčko má svůj záruční list. Záruční

list chodí automaticky ke každému zboží.

 

Co když mi prodej nepůjde?

Šperky zdobíme už tisíce let a zdobit se jimi ještě dlouho budeme.Výhodou u šperků je to, že se buď líbí nebo nelíbí. Proto taky máme velmi široký sortiment, který je zaměřený na všechny věkové skupiny. Pokud nemáte buňky na prodej zboží, můžete se rozhodnout pro druhou

Variant a to - registrovat nové prodejce. Věřte, že ani tato varianta není k zahození.

 

 

Musím si udělat živnostenský list?

ŽL byste si měla udělat ve chvíli, kdy jako manažer dostáváte pravidelně provize. Ze začátku není vůbec potřeba.

 

Opravdu šperky nezčernají???

Věřte, že nezčernají. Odolávají vodě, dokonce i mořské. Nejedná se o běžnou bižuterii, na kterou jsme byli zvyklí. Ostatně, kdo vám dnes dá dvouletou záruku na bižuterii...? Na bižuterii, se kterou se můžete koupat, mýt si ruce...?

 

Kde mohu šperky nabízet?

Velmi dobré zkušenosti s prodejem mám všude tam, kde je větší cirkulace lidí - solária, nehtové modeláže, fitcentra, kadeřnictví, čekárny u lékaře...

Tam všude můžete nechat ležet svůj katalog se svým kontaktem. Do katalogu si

napíšete i své ID, takže v případě, že se zákazník ozve přímo na sklad, je nákup přidělen Vám. Ale budete se možná divit. I všude tam, kde je pouze mužský kolektiv. Pak mi ale došlo, proč tomu tak je. Víte, muži nám sice rádi udělají nějakou tu radost nebo připraví překvapení. Ale to, co

je nebaví, je lítat po obchodech a shánět pro nás dárky. To je pro většinu mužů přímo utrpení. Co si myslíte, že pak udělá takový muž, když mu nabídnete takovou krásu, za skvělé ceny a navíc mu jí objednáte a následně I donesete.

Spadne mu kámen ze srdce, že má vyřešený problém a zároveň ví, že jeho nejmilejší polovička bude mít úžasné překvapení. Registrovaní v Ostravě mohou mít zboží bez poštovného,objednává se v pondělí a zboží vyzvedáváme v pátek v Ostravě-Porubě.

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist
aktualizováno: 20.05.2012 08:50:47