Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

SBS Trade

 

CO NABÍZÍME?

Chirurgickou ocel, stříbro, pozlacené, postříbřené šperky z tombaku,hematit, magnetické náramky. Vše je bez obsahu niklu, takže je vhodná i pro alergiky. Vše se zárukou 24 měsíců.Tato bižuterie odolává běžnému otěru, styku s vodou /i mořskou a chlorovanou/, ale i lidskému potu. Každý výrobek je opatřen značkou (puncem) společností SBS TRADE, která má tuto ochrannou značku registrovanou. Naše produkty jsou zlaceny 18 kt. zlatem.

Naprostou novinkou od srpna 2010 jsou náramky SBS FORZA BALANCE, více

informací naleznete na http://www.sbstrade.cz/sbsforzabalance.

                                  

                                     

 

 VÝHODY SPOLUPRÁCE:

- žádné povinné obraty

- žádné měsíční poplatky za neaktivnost (ničemu se nezavazujete), pokud Vám to nepůjde, můžete nakupovat pro sebe a své blízké se slevou 20% doživotně, ale nikdo Vás k ničemu nebude nutit.

- pracujeme v načítacím bodovém systému / stav bodů se nenuluje na konci měsíce a dosažená sleva Vám zůstává

- slevy na nákup jsou doživotní bez ohledu na to, zda nakupujete činikoliv

- česká firma, s českým vedením, jeden majitel

- okamžitý zisk z prodeje

- měsíční provize z prodejců

- záruční a po záruční servis / 100% /

- slevy na nákup 20-40%

- provize z prodejců - 5% z obratu (z nákupu)

- manažerské provize - 40-100% ze zisku struktury- sklady jsou i na Slovensku

 

 

 MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE:

- Prodej šperků

- Registrování nových lidí (nejen v Čechách, ale můžete své aktivity rozšířit i do dalších zemí, jako je Slovensko, Maďarsko, Polsko,Anglie)

- Obojí

- Nebo jak jsem již psala, můžete se jen zaregistrovat, být samo spotřebitel a nakupovat jen pro sebe se slevou 20% doživotně

 

Co bude obsahovat registrační balíček?

- nový katalog SBS TRADE

- plastovou měrku na prsteny

- školící materiály SBS TRADE

- obchodní smlouvu s doživotní slevou 20% (20% sleva je na každý objednaný kousek).

 

Na virtuální katalog se můžete podívat ZDE: http://www.sbstrade.cz/katalog/

Od 1.4. je nová kolekce s nový katalogem, kde je více než 100 novinek + 80 %

stávajícího zboží, na který se můžete podívat na virtuálním katalogu.

                        

 

 

 

PRODEJ ŠPERKŮ - Dostanete krásný nový katalog, který Vám umožní oslovit své první zákazníky. Když se zaregistrujete, přestávají pro Vás platit katalogové ceny a nakupujete ihned se slevou 20%. Sleva 20% je na každý objednaný kousek. Prodáváte za cenu katalogovou a rozdíl je Váš okamžitý zisk. Jak si naúčtujete poštovné, to záleží již na Vás, jak se domluvíte se zákazníkem.

 

             

 

REGISTROVÁNÍ  LIDÍ

A to není vše, můžete registrovat lidi pod sebe a vytvořit si pravidelný příjem či doživotní rentu. Registrovat můžete buď ty, kteří si chtějí take přivydělat, ale také samo spotřebitele, kteří by chtěli nakupovat doživotně pro sebe se slevou 20%. Skvělé je, že není nic povinného.

REGISTRACE NOVÝCH ČLENŮ

Proč tolik lidí shání manuální práci na doma? Každý chce raději skládat nějaké letáky x hodin a za pár drobných či skládat kuličková pera... Já jsem též o takové práci uvažovala a hledala jí. Po nějakém čase hledání jsem natrefila na mojí sponzorku, která už u této firmy fungovala více než rok, věnovala se tomu, takže měla úspěch i peníze, nyní je na manažerské pozici M2. Inzerovala na internetu, což jí přinášelo úspěch, také jsem se mohla ujistit, že to není žádný podvod (viz. přiložené výpisy).

 

Šla jsem do toho a téměř hned jsem začala registrovat lidi. Je skvělé, že jde tato práce dělat právě z domova, v klidu od PC, nikde žádný nepořádek s letáky apod! Víte, v čem spočívá výhoda inzerce na internetu? Že Vy osobně nikomu nic nevnucujete. Napíšete si inzerát, připravíte si info dopis o této práci a můžete začít. Dnes je jiná doba. Když si někdo něco přeje, napíše si o to sám. Odpadá to pomyslné nabízení něčeho. Vy jen přepošlete Vámi

Připravené info, otázka ani ne 1 minuty. Kdo má zájem zaregistrovat se, tak se Vám

nahlásí a Vy mu zašlete registraci. Registrace si musí svým lidem každý posílat sám, ze skladu je delší čekací doba. V praxi to znamená, že si objednáte registrační balíčky (jaký počet

chcete) a pak to svému zájemci zašlete. Svým novým zájemcům jsem nabídla, že ze začátku, než zjistí, zda jim registrace půjdou, že mi vždy registraci nahlásí a já jí za ně pošlu. Nebo mám některé maminky ve finanční tísni, které pracovat chtějí, ale nemohou si dovolit nákup registračních balíčků. Tato investice se Vám vždy vrátí, registrace se posílají na dobírku, takže peníze za registrace + za poštovné dostanete zpět, investice je tím pádem 0Kč. Když si objednáváte registrace (ty jsou bodované), tak Vás každý nákup, Váš i ve Vaší skupině, tlačí na vyšší pozici, první meta, pozice manažera M1. Na manažera M1 je možné dostat se např. po 5 měsících, a to pouze prací přes PC. Je to skvělý při výdělek a to nejen k mateřské.

A co když Vám to nepůjde? Co prvotní investice? Stačí, když si uděláte

nějaký nákup pro sebe, zboží je opravdu moc pěkné a máte těch 200 Kč zpět.

Opakuji, že slevu 20% máte na každý objednaný kousek a to doživotně, ať užpracujete nebo ne.

 

 

V případě Vašeho zájmu o registraci pište prosím, na e-mail

Marta-Frankova.

 

K registraci si Vás dovolím požádat o Vaše jméno, adresu, telefon,

e-mail a informaci, zda-li si budete přát zaslat registraci na dobírku či provedete platbu předem - bankovním převodem.

 

Vřele doporučuji vyzkoušet tuto práci, zcela jistě nemáte co ztratit. Zejména ze začátku to chce být trpělivý a pracovat. Práce se stane příjemným zvykem a úspěch se dostaví.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist
aktualizováno: 20.05.2012 08:50:47